o nas

Studio to powstało w 1993 roku jako jedno z pierwszych, prywatnych studiów nagraniowych w Polsce produkujących reklamowe spoty radiowe i jingle muzyczne. Data powstania Nieustraszonych pokrywa się z narodzinami wolnego rynku radiowego w Polsce co ma dla nas nie tylko symboliczne znaczenie. Razem z tym rynkiem rośniemy i razem go tworzymy.

Nasze studio zajmuje się kreacją i realizacją reklamowych spotów radiowych i dżingli muzycznych. Komponujemy i nagrywamy muzykę do reklam, filmów i gier komputerowych. Udźwiękawiamy spoty telewizyjne, filmy, gry inne formy multimedialne (muzea, wystawy, prezentacje, eventy). Kręcimy teledyski muzyczne i krótkie filmy promocyjne. Wykonywaliśmy pakiety jingli praktycznie dla wszystkich stacji radiowych w Polsce, również dla wielu zagranicznych. Nagrywaliśmy spoty, piosenki reklamowe, ścieżki dźwiękowe do spotów TV dla większości agencji reklamowych w naszym kraju i nie tylko. Oprócz bogatego doświadczenia dysponujemy doskonałymi warunkami studyjnymi i doświadczonymi specjalistami, którzy są po prostu NIEUSTRASZENI.

W naszej siedzibie w Krakowie posiadamy muzyczne studio nagraniowe, studio produkcyjne do realizacji nagrań komercyjnych, postprodukcji film/TV oraz znakomicie wyposażone studio do tworzenia kompozycji muzycznych. Całość dopełnia niewielkie studio fotograficzno filmowe oraz… szwajcarski ekspres do kawy, bez którego nasi goście nie wyobrażają sobie udanej sesji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !